HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-19%
Compare
Close
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
4,225.00৳  3,440.00৳
Key Features
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display
  • 12 workout modes, Alipay Offline Payment
  • IP68 waterproof, SpO2 tracking
  • 10 days battery life, Sleep monitoring
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Zeblaze Lily Women Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen
  • 24h Heart Rate & SpO2 Measurement
  • Women Health Tracking
Quick view
-9%
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Smart Watch
Smart Watch, Samsung, Gadget
  • Model: Galaxy Watch 4 Classic
  • Circular Super AMOLED Display
  • Exynos W920 Dual Core Processor
  • 16GB Internal Memory
  • 361mAh Battery
-9%
Xiaomi Haylou LS02 Touch Screen Square Shape Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: 3128298
  • Model: Haylou LS02
  • 12 sports modes
  • 20 days of endurance
  • Intelligent sleep monitoring
  • Real-time heart rate monitoring
-8%
WiWU SW04 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, WiWu
  • Model: SW04
  • Display: 1.28” TFT LCD, 240 x 240 full round display
  • Function: Running, Cycling, Climing
  • Magnetic charging; Battery: 285mAh
  • IP68 waterproof, Watchcase: Metal/ plastic
-9%
Xiaomi Amazfit A2023 GTR 2E Smart Watch Obsidian Black (Global Version)
  • Model: GTR 2e Global Version
  • Water Resistance Depth 50 meters
  • Compatible Device Android, iOS
  • Heart Rate Monitor, Compass
  • Microphone Support
-9%
Xiaomi IMILAB W12 Smart Watch
  • Model: IMILAB W12
  • 1.32″ HD (360 x 360) TFT Touch Panel & 3D Curved Glass
  • Blood oxygen monitor
  • 24 hours heart rate monitor
  • IP68 waterproof
-9%