HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Xiaomi Haylou LS02 Touch Screen Square Shape Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
2,240.00৳  2,040.00৳
Key Features
  • MPN: 3128298
  • Model: Haylou LS02
  • 12 sports modes
  • 20 days of endurance
  • Intelligent sleep monitoring
  • Real-time heart rate monitoring
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Xiaomi IMILAB KW66 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Xiaomi IMILAB KW66
  • Compatibility: Android 5, iOS 9.0 and above
  • Bluetooth: 5.0
  • Battery Capacity: 340 mAh
  • Display: 1.28-inches 3D TFT
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Mibro X1 Smart Watch
  • MPN: XPAW005
  • Model: Mibro X1
  • Display: 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display
  • PPG Heart Rate, Blood Oxygen, Acc Sensor
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 38Sports Modes and 5ATM Waterproof
-9%
Walton TICK WSWA 1B Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Walton
  • Model: TICK WSWA 1B
  • G+F Touch Panel Technology, Water Resistance IP 68
  • Display: 1.3 Inch (240 x 240) IPS Display
  • Memory: RAM 64KB, ROM 512KB
  • Bluetooth: 5.0, 200++ & DIY Watch Face
-9%
Xiaomi Amazfit A2021 GTS 2e Smart Watch (Global Version)
  • Model: Amazfit A2021
  • Color and Clarity
  • Edge-to-Edge Glass
  • Personalized Watch Faces
  • Comprehensive Health Protection
-8%
Zeblaze Ares 2 Rugged Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: ARES 2
  • 1.3 inches HD color IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
-9%
Xiaomi IMILAB W12 Smart Watch
  • Model: IMILAB W12
  • 1.32″ HD (360 x 360) TFT Touch Panel & 3D Curved Glass
  • Blood oxygen monitor
  • 24 hours heart rate monitor
  • IP68 waterproof
-10%