HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze Stratos GPS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
5,499.00৳  5,000.00৳
Key Features
  • Model: Stratos
  • 1.3 inch HD Color Screen
  • Built-in Multiple SENSORS
  • Many Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Zeblaze Lily Women Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen
  • 24h Heart Rate & SpO2 Measurement
  • Women Health Tracking
Quick view
-9%
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
-6%
Xiaomi Mibro Color Smart Watch with SPO2 (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: XPAW002
  • Model: Mibro Color
  • Body's Pressure Measurement
  • 24/ 7 Heart Rate Monitoring
  • SpO2 Measurement
  • 5ATM Waterproof
-9%
Xiaomi Haylou RT2 LS10 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou RT2 LS10
  • Retina 1.32" TFT HD Display
  • Heart rate monitoring
  • Sleep monitoring
  • 20 days battery life
-9%
Xiaomi IMILAB KW66 Smart Watch
  • Model: Xiaomi IMILAB KW66
  • Compatibility: Android 5, iOS 9.0 and above
  • Bluetooth: 5.0
  • Battery Capacity: 340 mAh
  • Display: 1.28-inches 3D TFT
-10%
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
-9%
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Smart Watch