HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Walton TICK WSWA 1B Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Walton
3,265.00৳  2,970.00৳
Key Features
  • Model: TICK WSWA 1B
  • G+F Touch Panel Technology, Water Resistance IP 68
  • Display: 1.3 Inch (240 x 240) IPS Display
  • Memory: RAM 64KB, ROM 512KB
  • Bluetooth: 5.0, 200++ & DIY Watch Face
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Xiaomi Haylou RT2 LS10 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou RT2 LS10
  • Retina 1.32" TFT HD Display
  • Heart rate monitoring
  • Sleep monitoring
  • 20 days battery life
Add to cart
Quick view
-11%
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini Smart Watch
XIAOMI, Gadget
  • MPN: A2018
  • Model: Amazfit GTS 2 mini
  • Ultra-slim and Light Design
  • Always-on AMOLED Display
  • Blood-oxygen Saturation Measurement
  • 5 ATM Water-resistant
-9%
Xiaomi Haylou GST LS09B Smart Watch (Global Version)
  • Model: Haylou GST LS09B (Global Version)
  • Sensor: Motion, Heart Rate , Blood Oxygen Sensor
  • Compatible OS: Android 6.0, iOS 11.0 or above
  • Battery Capacity: 220mAh; Waterproof: IP68
  • APP Name: Haylou Fun, Waterproof: IP68
-9%
Xiaomi A2017 Amazfit Bip U Smart Watch Black (Global Version)
  • Model: Amazfit Bip U
  • Bluetooth: BT5.0/BLE, Heart Rate Tracking
  • 1.43” Large Color Screen
  • 50 watch faces, 60+ Sports Modes
  • 2.5D glass + anti-fingerprint coating
-9%