HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini Smart Watch
XIAOMI, Gadget
7,580.00৳  6,890.00৳
Key Features
  • MPN: A2018
  • Model: Amazfit GTS 2 mini
  • Ultra-slim and Light Design
  • Always-on AMOLED Display
  • Blood-oxygen Saturation Measurement
  • 5 ATM Water-resistant
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Xiaomi Mibro Lite XPAW004 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Mibro Lite XPAW004
  • 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display with 2.5D tempered glass
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 24h Bio Heart Rate Tracker
  • IP68 Waterproof
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Haylou LS02 Touch Screen Square Shape Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: 3128298
  • Model: Haylou LS02
  • 12 sports modes
  • 20 days of endurance
  • Intelligent sleep monitoring
  • Real-time heart rate monitoring
-9%
Xiaomi Haylou RT2 LS10 Smart Watch
  • Model: Haylou RT2 LS10
  • Retina 1.32" TFT HD Display
  • Heart rate monitoring
  • Sleep monitoring
  • 20 days battery life
-6%
Xiaomi Mibro Color Smart Watch with SPO2 (Global Version)
  • MPN: XPAW002
  • Model: Mibro Color
  • Body's Pressure Measurement
  • 24/ 7 Heart Rate Monitoring
  • SpO2 Measurement
  • 5ATM Waterproof
-10%
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
-9%
Xiaomi Haylou Solar LS05-1 Smart Watch Black
  • Model: Haylou Solar LS05-1
  • 1.28 Inch Round TFT Screen
  • Real-time Heart Rate Monitor
  • IP68 Waterproof, Metal Body
  • Multiple Sports Modes
-9%
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen