HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-8%
Compare
Close
Zeblaze Ares 2 Rugged Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
3,240.00৳  2,980.00৳
Key Features
  • Model: ARES 2
  • 1.3 inches HD color IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-6%
Close
Xiaomi Mibro Color Smart Watch with SPO2 (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: XPAW002
  • Model: Mibro Color
  • Body's Pressure Measurement
  • 24/ 7 Heart Rate Monitoring
  • SpO2 Measurement
  • 5ATM Waterproof
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Amazfit A2021 GTS 2e Smart Watch (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Amazfit A2021
  • Color and Clarity
  • Edge-to-Edge Glass
  • Personalized Watch Faces
  • Comprehensive Health Protection
-11%
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
-9%
Xiaomi Mibro X1 Smart Watch
  • MPN: XPAW005
  • Model: Mibro X1
  • Display: 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display
  • PPG Heart Rate, Blood Oxygen, Acc Sensor
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 38Sports Modes and 5ATM Waterproof
-9%
Zeblaze Neo 3 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Neo 3
  • 1.3 inch Full-round IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
-8%
WiWU SW04 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, WiWu
  • Model: SW04
  • Display: 1.28” TFT LCD, 240 x 240 full round display
  • Function: Running, Cycling, Climing
  • Magnetic charging; Battery: 285mAh
  • IP68 waterproof, Watchcase: Metal/ plastic
-9%
Xiaomi A2017 Amazfit Bip U Smart Watch Black (Global Version)
  • Model: Amazfit Bip U
  • Bluetooth: BT5.0/BLE, Heart Rate Tracking
  • 1.43” Large Color Screen