HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze Stratos GPS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
5,499.00৳  5,000.00৳
Key Features
  • Model: Stratos
  • 1.3 inch HD Color Screen
  • Built-in Multiple SENSORS
  • Many Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Zeblaze Neo 3 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Neo 3
  • 1.3 inch Full-round IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Amazfit A2023 GTR 2E Smart Watch Obsidian Black (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: GTR 2e Global Version
  • Water Resistance Depth 50 meters
  • Compatible Device Android, iOS
  • Heart Rate Monitor, Compass
  • Microphone Support
-9%
Xiaomi Mibro X1 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: XPAW005
  • Model: Mibro X1
  • Display: 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display
  • PPG Heart Rate, Blood Oxygen, Acc Sensor
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 38Sports Modes and 5ATM Waterproof
-19%
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display
  • 12 workout modes, Alipay Offline Payment
  • IP68 waterproof, SpO2 tracking
  • 10 days battery life, Sleep monitoring
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%
Xiaomi Haylou GST LS09B Smart Watch (Global Version)
  • Model: Haylou GST LS09B (Global Version)
  • Sensor: Motion, Heart Rate , Blood Oxygen Sensor
  • Compatible OS: Android 6.0, iOS 11.0 or above
  • Battery Capacity: 220mAh; Waterproof: IP68
  • APP Name: Haylou Fun, Waterproof: IP68
-6%