HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze GTS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
2,250.00৳  2,040.00৳
Key Features
  • Model: Zeblaze GTS
  • 1.3 inch HD Color Touch Screen
  • Water Resistant IP67
  • 24/7 Heart Rate Monitoring
  • 8 Professional Sports Modes
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Mibro X1 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: XPAW005
  • Model: Mibro X1
  • Display: 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display
  • PPG Heart Rate, Blood Oxygen, Acc Sensor
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 38Sports Modes and 5ATM Waterproof
-8%
WiWU SW04 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, WiWu
  • Model: SW04
  • Display: 1.28” TFT LCD, 240 x 240 full round display
  • Function: Running, Cycling, Climing
  • Magnetic charging; Battery: 285mAh
  • IP68 waterproof, Watchcase: Metal/ plastic
-9%
Xiaomi Haylou LS02 Touch Screen Square Shape Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: 3128298
  • Model: Haylou LS02
  • 12 sports modes
  • 20 days of endurance
  • Intelligent sleep monitoring
  • Real-time heart rate monitoring
-10%
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
-9%
Xiaomi Mibro Lite XPAW004 Smart Watch
  • Model: Mibro Lite XPAW004
  • 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display with 2.5D tempered glass
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 24h Bio Heart Rate Tracker
  • IP68 Waterproof
-9%