HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-8%
Compare
Close
Zeblaze Ares 2 Rugged Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
3,240.00৳  2,980.00৳
Key Features
  • Model: ARES 2
  • 1.3 inches HD color IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Walton TICK WSWA 1B Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Walton
  • Model: TICK WSWA 1B
  • G+F Touch Panel Technology, Water Resistance IP 68
  • Display: 1.3 Inch (240 x 240) IPS Display
  • Memory: RAM 64KB, ROM 512KB
  • Bluetooth: 5.0, 200++ & DIY Watch Face
Add to cart
Quick view
-9%
Zeblaze GTS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Zeblaze GTS
  • 1.3 inch HD Color Touch Screen
  • Water Resistant IP67
  • 24/7 Heart Rate Monitoring
  • 8 Professional Sports Modes
-9%
Xiaomi A2017 Amazfit Bip U Smart Watch Black (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Amazfit Bip U
  • Bluetooth: BT5.0/BLE, Heart Rate Tracking
  • 1.43” Large Color Screen
  • 50 watch faces, 60+ Sports Modes
  • 2.5D glass + anti-fingerprint coating
-21%
Realme DIZO Watch 2 Smart Watch
Smart Watch, Realme, Gadget
  • Model: DIZO Watch 2 DW2118
  • 1.69" Bright Full Touch Screen TFT-LCD Display
  • SpO2 Monitor and 24H Heart Rate Monitor
  • 260mAh Battery with Magnetic suction charging
  • 5ATM Water Resistance
-9%
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
-6%
Xiaomi Mibro Color Smart Watch with SPO2 (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: XPAW002
  • Model: Mibro Color
  • Body's Pressure Measurement
  • 24/ 7 Heart Rate Monitoring
  • SpO2 Measurement
  • 5ATM Waterproof
-9%