HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze Neo 3 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
2,740.00৳  2,490.00৳
Key Features
  • Model: Neo 3
  • 1.3 inch Full-round IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-21%
Close
Realme DIZO Watch 2 Smart Watch
Smart Watch, Realme, Gadget
  • Model: DIZO Watch 2 DW2118
  • 1.69" Bright Full Touch Screen TFT-LCD Display
  • SpO2 Monitor and 24H Heart Rate Monitor
  • 260mAh Battery with Magnetic suction charging
  • 5ATM Water Resistance
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Haylou LS02 Touch Screen Square Shape Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: 3128298
  • Model: Haylou LS02
  • 12 sports modes
  • 20 days of endurance
  • Intelligent sleep monitoring
  • Real-time heart rate monitoring
-9%
Xiaomi IMILAB KW66 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Xiaomi IMILAB KW66
  • Compatibility: Android 5, iOS 9.0 and above
  • Bluetooth: 5.0
  • Battery Capacity: 340 mAh
  • Display: 1.28-inches 3D TFT
-19%
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display
  • 12 workout modes, Alipay Offline Payment
  • IP68 waterproof, SpO2 tracking
  • 10 days battery life, Sleep monitoring
-9%
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
-9%
Xiaomi Mibro X1 Smart Watch
  • MPN: XPAW005
  • Model: Mibro X1
  • Display: 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display
  • PPG Heart Rate, Blood Oxygen, Acc Sensor
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 38Sports Modes and 5ATM Waterproof
-9%
Zeblaze Lily Women Smart Watch
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen