HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
3,180.00৳  2,890.00৳
Key Features
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-11%
Close
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Haylou LS02 Touch Screen Square Shape Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • MPN: 3128298
  • Model: Haylou LS02
  • 12 sports modes
  • 20 days of endurance
  • Intelligent sleep monitoring
  • Real-time heart rate monitoring
-6%
Xiaomi Mibro Color Smart Watch with SPO2 (Global Version)
  • MPN: XPAW002
  • Model: Mibro Color
  • Body's Pressure Measurement
  • 24/ 7 Heart Rate Monitoring
  • SpO2 Measurement
  • 5ATM Waterproof
-9%
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Smart Watch
Smart Watch, Samsung, Gadget
  • Model: Galaxy Watch 4 Classic
  • Circular Super AMOLED Display
  • Exynos W920 Dual Core Processor
  • 16GB Internal Memory
  • 361mAh Battery
-8%
WiWU SW04 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, WiWu
  • Model: SW04
  • Display: 1.28” TFT LCD, 240 x 240 full round display
  • Function: Running, Cycling, Climing
  • Magnetic charging; Battery: 285mAh
  • IP68 waterproof, Watchcase: Metal/ plastic
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%