HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
3,180.00৳  2,890.00৳
Key Features
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Xiaomi Haylou Solar LS05-1 Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou Solar LS05-1
  • 1.28 Inch Round TFT Screen
  • Real-time Heart Rate Monitor
  • IP68 Waterproof, Metal Body
  • Multiple Sports Modes
Add to cart
Quick view
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%
Xiaomi Amazfit A2021 GTS 2e Smart Watch (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Amazfit A2021
  • Color and Clarity
  • Edge-to-Edge Glass
  • Personalized Watch Faces
  • Comprehensive Health Protection
-9%
Xiaomi IMILAB KW66 Smart Watch
  • Model: Xiaomi IMILAB KW66
  • Compatibility: Android 5, iOS 9.0 and above
  • Bluetooth: 5.0
  • Battery Capacity: 340 mAh
  • Display: 1.28-inches 3D TFT
-9%
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini Smart Watch
XIAOMI, Gadget
  • MPN: A2018
  • Model: Amazfit GTS 2 mini
  • Ultra-slim and Light Design
  • Always-on AMOLED Display
  • Blood-oxygen Saturation Measurement
  • 5 ATM Water-resistant
-8%
Zeblaze Ares 2 Rugged Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: ARES 2
  • 1.3 inches HD color IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
-9%
Zeblaze Lily Women Smart Watch
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen