HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
3,180.00৳  2,890.00৳
Key Features
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Smart Watch
Smart Watch, Samsung, Gadget
  • Model: Galaxy Watch 4 Classic
  • Circular Super AMOLED Display
  • Exynos W920 Dual Core Processor
  • 16GB Internal Memory
  • 361mAh Battery
Add to cart
Quick view
-9%
Zeblaze Lily Women Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen
  • 24h Heart Rate & SpO2 Measurement
  • Women Health Tracking
-9%
Xiaomi Haylou RT LS05S Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou RT LS05S
  • Online dial replacement
  • Heart rate monitoring
  • 12 sport modes, 20-day battery life
  • 24-hour heart rate monitoring
-19%
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display
  • 12 workout modes, Alipay Offline Payment
  • IP68 waterproof, SpO2 tracking
  • 10 days battery life, Sleep monitoring
-9%
Xiaomi Mibro Lite XPAW004 Smart Watch
  • Model: Mibro Lite XPAW004
  • 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display with 2.5D tempered glass
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 24h Bio Heart Rate Tracker
  • IP68 Waterproof
-8%
WiWU SW04 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, WiWu
  • Model: SW04
  • Display: 1.28” TFT LCD, 240 x 240 full round display
  • Function: Running, Cycling, Climing
  • Magnetic charging; Battery: 285mAh
  • IP68 waterproof, Watchcase: Metal/ plastic
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED