HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-11%
Compare
Close
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
5,160.00৳  4,590.00৳
Key Features
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-10%
Close
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
Add to cart
Quick view
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%
Zeblaze Stratos GPS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Stratos
  • 1.3 inch HD Color Screen
  • Built-in Multiple SENSORS
  • Many Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
-9%
Xiaomi Amazfit A2023 GTR 2E Smart Watch Obsidian Black (Global Version)
  • Model: GTR 2e Global Version
  • Water Resistance Depth 50 meters
  • Compatible Device Android, iOS
  • Heart Rate Monitor, Compass
  • Microphone Support
-9%
Zeblaze Neo 3 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Neo 3
  • 1.3 inch Full-round IPS Display
  • Water Resistant IP68
  • Multi-sports Modes
  • Heart Rate Monitor
-9%
Zeblaze VIBE 3S HD Smart Watch
  • Model: VIBE 3S HD
  • 1.3" HD Color Touch Screen
  • Health and Fitness Tracking
  • 50+ Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
-19%
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display