HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Zeblaze GTS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
2,250.00৳  2,040.00৳
Key Features
  • Model: Zeblaze GTS
  • 1.3 inch HD Color Touch Screen
  • Water Resistant IP67
  • 24/7 Heart Rate Monitoring
  • 8 Professional Sports Modes
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Walton TICK WSWA 1B Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Walton
  • Model: TICK WSWA 1B
  • G+F Touch Panel Technology, Water Resistance IP 68
  • Display: 1.3 Inch (240 x 240) IPS Display
  • Memory: RAM 64KB, ROM 512KB
  • Bluetooth: 5.0, 200++ & DIY Watch Face
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi IMILAB KW66 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Xiaomi IMILAB KW66
  • Compatibility: Android 5, iOS 9.0 and above
  • Bluetooth: 5.0
  • Battery Capacity: 340 mAh
  • Display: 1.28-inches 3D TFT
-9%
Xiaomi Haylou Solar LS05-1 Smart Watch Black
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou Solar LS05-1
  • 1.28 Inch Round TFT Screen
  • Real-time Heart Rate Monitor
  • IP68 Waterproof, Metal Body
  • Multiple Sports Modes
-9%
Xiaomi Haylou RT LS05S Smart Watch
  • Model: Haylou RT LS05S
  • Online dial replacement
  • Heart rate monitoring
  • 12 sport modes, 20-day battery life
  • 24-hour heart rate monitoring
-11%
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%