HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-10%
Compare
Close
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
2,840.00৳  2,560.00৳
Key Features
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-11%
Close
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
Add to cart
Quick view
-8%
WiWU SW04 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, WiWu
  • Model: SW04
  • Display: 1.28” TFT LCD, 240 x 240 full round display
  • Function: Running, Cycling, Climing
  • Magnetic charging; Battery: 285mAh
  • IP68 waterproof, Watchcase: Metal/ plastic
-21%
Realme DIZO Watch 2 Smart Watch
Smart Watch, Realme, Gadget
  • Model: DIZO Watch 2 DW2118
  • 1.69" Bright Full Touch Screen TFT-LCD Display
  • SpO2 Monitor and 24H Heart Rate Monitor
  • 260mAh Battery with Magnetic suction charging
  • 5ATM Water Resistance
-9%
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini Smart Watch
XIAOMI, Gadget
  • MPN: A2018
  • Model: Amazfit GTS 2 mini
  • Ultra-slim and Light Design
  • Always-on AMOLED Display
  • Blood-oxygen Saturation Measurement
  • 5 ATM Water-resistant
-9%
Xiaomi Haylou GST LS09B Smart Watch (Global Version)
  • Model: Haylou GST LS09B (Global Version)
  • Sensor: Motion, Heart Rate , Blood Oxygen Sensor
  • Compatible OS: Android 6.0, iOS 11.0 or above
  • Battery Capacity: 220mAh; Waterproof: IP68
  • APP Name: Haylou Fun, Waterproof: IP68
-19%
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display
  • 12 workout modes, Alipay Offline Payment
  • IP68 waterproof, SpO2 tracking
  • 10 days battery life, Sleep monitoring
-9%