HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-6%
Compare
Close
Xiaomi Mibro Color Smart Watch with SPO2 (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
3,620.00৳  3,390.00৳
Key Features
  • MPN: XPAW002
  • Model: Mibro Color
  • Body's Pressure Measurement
  • 24/ 7 Heart Rate Monitoring
  • SpO2 Measurement
  • 5ATM Waterproof
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Zeblaze GTS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Zeblaze GTS
  • 1.3 inch HD Color Touch Screen
  • Water Resistant IP67
  • 24/7 Heart Rate Monitoring
  • 8 Professional Sports Modes
Add to cart
Quick view
-9%
Zeblaze Lily Women Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen
  • 24h Heart Rate & SpO2 Measurement
  • Women Health Tracking
-9%
Xiaomi Amazfit A2023 GTR 2E Smart Watch Obsidian Black (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: GTR 2e Global Version
  • Water Resistance Depth 50 meters
  • Compatible Device Android, iOS
  • Heart Rate Monitor, Compass
  • Microphone Support
-9%
OnePlus Watch W301 1.39″ AMOLED Display 46mm Smart Watch Global Version
Smart Watch, OnePlus, Gadget
  • MPN: W301GB
  • Model: OnePlus Watch (Global Version)
  • Display: 1.39 inch AMOLED
  • SpO2, Heart Rate Tracking
  • Water Resistant: IP68
  • Connectivity: BT5.0
-9%
Xiaomi Mibro Lite XPAW004 Smart Watch
  • Model: Mibro Lite XPAW004
  • 1.3" AMOLED Full-circle Touch Display with 2.5D tempered glass
  • SpO2 (Blood Oxygen) Monitor
  • 24h Bio Heart Rate Tracker
  • IP68 Waterproof
-9%
Xiaomi Haylou RT LS05S Smart Watch
  • Model: Haylou RT LS05S
  • Online dial replacement
  • Heart rate monitoring
  • 12 sport modes, 20-day battery life
  • 24-hour heart rate monitoring
-9%
Zeblaze Stratos GPS Smart Watch
  • Model: Stratos
  • 1.3 inch HD Color Screen