HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Xiaomi Haylou RT2 LS10 Smart Watch
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
3,840.00৳  3,499.00৳
Key Features
  • Model: Haylou RT2 LS10
  • Retina 1.32" TFT HD Display
  • Heart rate monitoring
  • Sleep monitoring
  • 20 days battery life
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Walton TICK WSWA 1B Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Walton
  • Model: TICK WSWA 1B
  • G+F Touch Panel Technology, Water Resistance IP 68
  • Display: 1.3 Inch (240 x 240) IPS Display
  • Memory: RAM 64KB, ROM 512KB
  • Bluetooth: 5.0, 200++ & DIY Watch Face
Add to cart
Quick view
-9%
Xiaomi Haylou GST LS09B Smart Watch (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou GST LS09B (Global Version)
  • Sensor: Motion, Heart Rate , Blood Oxygen Sensor
  • Compatible OS: Android 6.0, iOS 11.0 or above
  • Battery Capacity: 220mAh; Waterproof: IP68
  • APP Name: Haylou Fun, Waterproof: IP68
-9%
Xiaomi Amazfit A2023 GTR 2E Smart Watch Obsidian Black (Global Version)
  • Model: GTR 2e Global Version
  • Water Resistance Depth 50 meters
  • Compatible Device Android, iOS
  • Heart Rate Monitor, Compass
  • Microphone Support
-10%
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
-9%
Xiaomi Haylou Solar LS05-1 Smart Watch Black
  • Model: Haylou Solar LS05-1
  • 1.28 Inch Round TFT Screen
  • Real-time Heart Rate Monitor
  • IP68 Waterproof, Metal Body
  • Multiple Sports Modes
-9%
Xiaomi Amazfit A2021 GTS 2e Smart Watch (Global Version)
  • Model: Amazfit A2021
  • Color and Clarity
  • Edge-to-Edge Glass
  • Personalized Watch Faces
  • Comprehensive Health Protection
-9%
Zeblaze Stratos GPS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Stratos
  • 1.3 inch HD Color Screen