HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Xiaomi Amazfit A2021 GTS 2e Smart Watch (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
10,100.00৳  9,190.00৳
Key Features
  • Model: Amazfit A2021
  • Color and Clarity
  • Edge-to-Edge Glass
  • Personalized Watch Faces
  • Comprehensive Health Protection
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-9%
Close
Xiaomi Haylou GST LS09B Smart Watch (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Haylou GST LS09B (Global Version)
  • Sensor: Motion, Heart Rate , Blood Oxygen Sensor
  • Compatible OS: Android 6.0, iOS 11.0 or above
  • Battery Capacity: 220mAh; Waterproof: IP68
  • APP Name: Haylou Fun, Waterproof: IP68
Add to cart
Quick view
-19%
Xiaomi Haylou RS4 LS12 Smart Watch
  • Model: Haylou RS4 LS12
  • 1.78" (368 x 448) AMOLED HD Display
  • 12 workout modes, Alipay Offline Payment
  • IP68 waterproof, SpO2 tracking
  • 10 days battery life, Sleep monitoring
-10%
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
-9%
Xiaomi A2017 Amazfit Bip U Smart Watch Black (Global Version)
  • Model: Amazfit Bip U
  • Bluetooth: BT5.0/BLE, Heart Rate Tracking
  • 1.43” Large Color Screen
  • 50 watch faces, 60+ Sports Modes
  • 2.5D glass + anti-fingerprint coating
-9%
Zeblaze Stratos GPS Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Stratos
  • 1.3 inch HD Color Screen
  • Built-in Multiple SENSORS
  • Many Personalized Watch Faces
  • 25 days Battery Life
-9%
Xiaomi Amazfit GTS 2 mini Smart Watch
XIAOMI, Gadget
  • MPN: A2018
  • Model: Amazfit GTS 2 mini
  • Ultra-slim and Light Design
  • Always-on AMOLED Display
  • Blood-oxygen Saturation Measurement
  • 5 ATM Water-resistant
-9%