HomeGadgetPortable Power Station Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
Next product
Super 0023 1000W Blower Machine 1,340.00৳  1,170.00৳
Orico
Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station
17,480.00৳  15,900.00৳
Key Features
  • Model: PA120-1A4U 43500mAh
  • Iron Case
10 in stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Gadget, Portable Power Station Tags: Gadget, Orico, Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station, Portable Power Station
Capacity 43500mAh
Input DC13-24V 30W MAX
Output 20W MAX (AC+QC+USB+Type-C+DC Total Output)
Physical Specification
Dimension 186.5*102*113.5mm
There are no reviews yet.
Be the first to review “Orico PA120-1A4U 120W 43500mAh Portable Power Station” Cancel reply
Related products
-9%
Compare
Close
Xiaomi Amazfit A2021 GTS 2e Smart Watch (Global Version)
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
10,100.00৳  9,190.00৳
Key Features
  • Model: Amazfit A2021
  • Color and Clarity
  • Edge-to-Edge Glass
  • Personalized Watch Faces
  • Comprehensive Health Protection
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-10%
Close
Xiaomi XPAW001 Mibro Air Metal Body Round Shape Smart Watch Turnish Global Version
Gadget, Smart Watch, XIAOMI
  • Model: Xiaomi XPAW001 Mibro Air
  • Bluetooth: V5.0
  • Display: 1.28-inches TFT
  • Battery capacity: 200 mAh
  • Resolution: 240×240 pixels
Add to cart
Quick view
-11%
Xiaomi Amazfit Bip U Pro Smart Watch with Built-in GPS
  • Model: Amazfit Bip U Pro
  • Bluetooth: V5.0
  • Waterproof rating: 5 ATM
  • Battery capacity: 230mAh
  • Display: 1.43" TFT IPS LCD
-9%
Xiaomi Haylou RT LS05S Smart Watch
  • Model: Haylou RT LS05S
  • Online dial replacement
  • Heart rate monitoring
  • 12 sport modes, 20-day battery life
  • 24-hour heart rate monitoring
-9%
Xiaomi IMILAB W12 Smart Watch
  • Model: IMILAB W12
  • 1.32″ HD (360 x 360) TFT Touch Panel & 3D Curved Glass
  • Blood oxygen monitor
  • 24 hours heart rate monitor
  • IP68 waterproof
-9%
Xiaomi A2017 Amazfit Bip U Smart Watch Black (Global Version)
  • Model: Amazfit Bip U
  • Bluetooth: BT5.0/BLE, Heart Rate Tracking
  • 1.43” Large Color Screen
  • 50 watch faces, 60+ Sports Modes
  • 2.5D glass + anti-fingerprint coating
-9%
Zeblaze Lily Women Smart Watch
Gadget, Smart Watch, Zeblaze
  • Model: Lily
  • 1.1" HD Color Touch Display Screen
  • 24h Heart Rate & SpO2 Measurement
  • Women Health Tracking
-9%